Trainingschema zaal 2017/2018

Maandag van tot Trainers/coaches            
Koag D2 18.00 19.00 Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen            
Koag D3 18.00 19.00 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg            
Koag C4 19.00 20.00 Senioren 4            
Koag C3 19.00 20.00 Senioren 3            
Koag B4 20.00 21.00 Senioren 5            
Koag B3 20.00 21.00 Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers            
Koag S3 21.00 22.15 Peter Scheek en Vanessa de Vries-Hendriks            
                   
Dinsdag  van tot Trainers/coaches            
Koag D1 18.00 19.00 Rick 't Hart, Ron van Schaik             
Koag C2 18.00 19.00 Ruben Paul, Stach Burggraaf en Manouk van Oranje            
Koag C1 19.00 20.00 Robert Knoop en Floor Fransen            
Koag B2 19.00 20.00 Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit            
Koag B1 20.00 21.00 Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde            
Koag A1 20.00 21.00 Emma Scherstra en Ditte Bouwman            
Koag S2 21.00 22.30 Bas 't Hart            
Koag S1 21.00 22.30 Wout Schouten            
                   
Woensdag van tot Trainers/coaches            
Koag F1, F2 16.00 17.00 Sigrid Schagen, Thijs Donia,
Monica Derksen, Vera en Iris Schagen
           
Koag E1, E2, E3 17.00 18.00 Wout Sweben, Desiree van der Wielen,
Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
           
Koag D1 18.00 19.00 Rick 't Hart, Ron van Schaik            
Koag B4 18.00 19.00 Senioren 5            
Koag C4 19.00 20.00 Senioren 4            
Koag C3 19.00 20.00 Senioren 3            
Koag S5 20.00 21.00 Zelfstandig            
Koag S4 20.00 21.00 Zelfstandig            
Koag S3 21.00 22.15 Peter Scheek en Vanessa de Vries-Hendriks            
                   
Donderdag van tot Trainers/coaches            
Koag D3 17.00 18.00 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg            
Koag D2 17.00 18.00 Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen            
Koag C2 18.00 19.00 Ruben Paul, Stach Burggraaf en Manouk van Oranje            
Koag C1 18.00 19.00 Robert Knoop en Floor Fransen            
Koag B1 19.00 20.00 Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde            
Koag B2 19.00 20.00 Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit            
Koag B3 20.00 21.00 Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers            
Koag A1 20.00 21.00 Emma Scherstra en Ditte Bouwman            
Koag S2 21.00 22.30 Bas 't Hart            
Koag S1 21.00 22.30 Wout Schouten            
                   
Vrijdag van tot Trainers/coaches            
Koag E1, E2, E3 18.00 19.00 Wout Sweben, Desiree van der Wielen,
Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
           
Schottraining D/C 19.00 20.00 Diverse trainers            
Schottraining B/A 20.00 21.00 Diverse trainers