Trainingstijden (2016/2017 - 2e helft veldseizoen)

Maandag      
KOAG S3/S5 20.00
Peter Scheek
 
 
Dinsdag      
KOAG D2 18.00 Veld 1 Stach Burggraaf en Annemieke Kwakernaak (coach Marije Meijer)
KOAG D3 18.00 Veld 2 Ineke Sweben en Luuk van Lier
KOAG C4 18.00 Veld 2 Floor Fransen, Manouk Oranje en Ruben Paul
 
KOAG C1 19.00 Veld 1 Tom Louwes en Ron van Schaik
KOAG C2 19.00 Veld 1 Ditte Bouwman en Anouk Antonissen
KOAG C3 19.00 Veld 2 Arco Snoey en Katinka Hoekman
KOAG G 19.00 Veld 2 Karin Dijkstra, Roos van Zalen, Sanne de Goede en Jiska Bakker
 
KOAG A1 20.00 Veld 1 Vincent van Kranenburg en Emma Scherstra
KOAG B1 20.00 Veld 1 Lotte Scherstra en Luuk van Lier
KOAG B2 20.00 Veld 2 Bob Zander en Kaylee Spee
KOAG B3 20.00 Veld 2 Patrick Hofman
 
KOAG S1 21.00 Veld 1 Mark Tissink
KOAG S2 21.00 Veld 1 Maarten Neven
KOAG S4 21.00 Veld 2 zelfstandig
KOAG S6 21.00 Veld 2 Vanessa de Vries
 
 
Woensdag
Krimpies 16.00 Veld 1 Sigrid, Iris en Vera Schagen
KOAG F1/F2 16.00 Veld 1 Bas 't Hart en Sigrid Schagen
 
KOAG E1 / E2 18.00 Veld 1 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Chris Nugteren en Andre den Oude
KOAG E3 / E4 18.00 Veld 1 Naomi 't Hart, Ineke Kwakernaak, Saskia Mackenbach en Mara Kunstman
       
KOAG D1 18:30 Veld 2 Rick 't Hart en Henk Sweben
KOAG S3 20.00 Veld 1 Peter Scheek

 
Donderdag
KOAG D2 18.00 Veld 1 Stach Burggraaf en Annemieke Kwakernaak (coach Marije Meijer)
KOAG D3 18.00 Veld 2 Ineke Sweben
 
KOAG C1 19.00 Veld 1 Tom Louwes en Ron van Schaik
KOAG C2 19.00 Veld 1 Ditte Bouwman en Anouk Antonissen
KOAG C3 19.00 Veld 2 Arco Snoey en Katinka Hoekman
KOAG C4 19.00 Veld 2 Floor Fransen, Manouk Oranje en Ruben Paul
 
KOAG A1 20.00 Veld 1 Vincent van Kranenburg en Emma Scherstra
KOAG B1 20.00 Veld 1 Lotte Scherstra en Luuk van Lier
KOAG B2 20.00 Veld 2 Bob Sander en Kaylee Spee
KOAG B3 20.00 Veld 2 Ineke Sweben
 
KOAG S1 21.00 Veld 1 Mark Tissink
KOAG S2 21.00 Veld 1 Maarten Neven
KOAG S6 21.00 Veld 2 Vanessa de Vries 
 
 
Vrijdag
KOAG E1 / E2 18.00 Veld 1 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Chris Nugteren en Andre den Oude
KOAG E3 / E4 18.00 Veld 2 Naomi 't Hart, Ineke Kwakernaak, Saskia Mackenbach, Mara Kunstman en Nettie van der Voorden
KOAG D1 18:30 Veld 2 Rcik 't Hart en Henk Sweben
KOAG C1 19.00 Veld 1 Ron van Schaik
KOAG S5 19.00 Veld 1 Arjan Smit en Jesse van Viersen