Trainingsschema veldseizoen 2017-2018

 Maandag

van

tot

   

KOAG C3

19.00

20.00

 

Senioren 3

KOAG C4

19.00

20.00

 

Senioren 4

KOAG S3

20.30

22.00

 

Peter Scheek en Vanessa de Vries-Hendriks

Dinsdag

van

tot

   

KOAG D1

18.00

19.00

Veld 1

Rick 't Hart, Ron van Schaik en Manouk van Oranje

KOAG D2

18.00

19.00

Veld 1

Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen

KOAG D3

18.00

19.00

Veld 2

Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg

KOAG C1

19.00

20.00

Veld 1

Robert Knoop en Floor Fransen

KOAG C2

19.00

20.00

Veld 1

Ruben Paul en Stach Burggraaf

KOAG B4

19.00

20.00

Veld 2

Senioren 5

G-team

19.00

20.00

veld 2

Roos van Zalen, Sanne de Goede,Elise Snikkers, Roosmarijn Weerstand en Theo Verweij

KOAG A1

20.00

21.00

Veld 1

Emma Scherstra en Ditte Bouwman

KOAG B1

20.00

21.00

Veld 1

Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde

KOAG B2

20.00

21.00

Veld 2

Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit

KOAG B3

20.00

21.00

veld 2

Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers

KOAG S1

21.00

22.30

Veld 1

Wout Schouten

KOAG S2

21.00

22.30

Veld 1

Bas 't Hart

Woensdag

van

tot

   

KOAG F1

16.00

17.00

Veld 1

Sigrid Schagen, Thijs Donia, Monica Derksen, Vera en Iris Schagen

KOAG F2

16.00

17.00

Veld 1

Sigrid Schagen, Thijs Donia, Monica Derksen, Vera en Iris Schagen

KOAG E1, E2, E3

18.30

19.30

Veld 1

Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast

KOAG C3

19.00

20.00

Veld 2

Senioren 3

KOAG C4

19.00

20.00

Veld 2

Senioren 4

KOAG S3

20.30

22.00

Veld 1

Peter Scheek

KOAG S4

20.30

21.45

Veld 2

zelfstandig

KOAG S5

20.30

21.45

veld 2

zelfstandig

Donderdag

van

tot

   

KOAG D1

18.00

19.00

Veld 1

Rick 't Hart, Ron van Schaik en Manouk van Oranje

KOAG D2

18.00

19.00

Veld 2

Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen

KOAG D3

18.00

19.00

Veld 2

Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg

KOAG C1

19.00

20.00

Veld 1

Robert Knoop en Floor Fransen

KOAG C2

19.00

20.00

Veld 1

Ruben Paul en Stach Burggraaf

KOAG B3

19.00

20.00

Veld 2

Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers

KOAG B4

19.00

20.00

Veld 2

Senioren 5

KOAG A1

20.00

21.00

Veld 1

Emma Scherstra en Ditte Bouwman

KOAG B1

20.00

21.00

Veld 1

Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde

KOAG B2

20.00

21.00

Veld 2

Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit

KOAG S1

21.00

22.30

Veld 1

Wout Schouten

KOAG S2

21.00

22.30

Veld 1

Bas 't Hart

Vrijdag

van

tot

   

KOAG E1 ,E2, E3

18.30

19.30

Veld 1

Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast

KOAG D1

18.30

19.45

Veld 2

Rick 't Hart en Ron van Schaik

KOAG B1

19.30

20.30

Veld 1

Tom Louwes, Sander den Boon, Tobias Mudde