Wedstrijdprogramma

zaterdag 26 mei 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
BonnMees KOAG 1
KZ Danaïden 1
15:30
BonnMees KOAG 2
KZ Danaïden 2
13:50
ADO 2
KOAG 3
14:30 13:00
KOAG 4
Nieuwerkerk 4
11:45
Nikantes G1
KOAG G1
11:30
CARBYN KOAG A1
Twist A1
12:10
XPOR KOAG B1
IJsselvogels B1
10:50
BUKO KOAG B2
Weidevogels B1
13:00
Olympia (S) B2
BUKO KOAG B3
11:15 10:15
Paul, de Jong, de Wild
FACET KOAG C1
Vriendenschaar (H) C1
14:15
FACET KOAG C2
Olympia (S) C1
10:45
Twist C1
FACET KOAG C3
09:30 08:30
van Duijvendijk, Ligthart, Loef
FACET KOAG C4
WION C1
09:45
Maassluis D1
XPOR KOAG D1
11:00 09:45
Savert, 't Hart, van Schaik
Gemini D1
KOAG D3
10:15 09:15
Heeck, Kraal, Vermeulen
Korbis D4
KOAG D4
10:30 09:30
Baten, Plaisier
KOAG E1
RWA E1
10:45
KOAG E2
KCC/SO natural E2
09:45
IJsselvogels E3
KOAG E3
09:30 08:30
Rijnvis, Reijmerink
KOAG F1
KCC/SO natural F2
10:45
KOAG F2
Nieuwerkerk F6
09:45

dinsdag 29 mei 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Kinderdijk A2
CARBYN KOAG A1
19:00 17:45
Nederveen, Rook, Louwes, Burggraaf
Korbis E1
KOAG E1
17:30 16:30
't Hart, den Ouden

zaterdag 02 juni 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KVK 1
BonnMees KOAG 1
15:30 13:45
Avanti/Flexcom 3
BonnMees KOAG 2
14:45 13:15
KOAG 3
Tjoba 3
11:00
KCC/SO natural 5
KOAG 4
14:30 13:30
KOAG 5
Eureka 1
13:00
Movado A1
CARBYN KOAG A1
10:00 08:45
Fransen, Kwakernaak, Mackenbach, Vleesenbeek
NIO B1
XPOR KOAG B1
11:30 10:15
Jansen, Schagen, van Buren
Valto B1
BUKO KOAG B2
10:00 08:45
Gast, Ott, Sweben
BUKO KOAG B3
Twist B2
09:45
Merwede/Multiplaat B3
KOAG B4
11:00 09:45
Franssen, Brockhoff, Weidner
PKC/SWKGroep C1
FACET KOAG C1
11:30 10:15
't Hart, Nugteren, Oranje
Vitesse (Ba) C2
FACET KOAG C2
13:30 12:30
van der Waals, Witter, Noijons
FACET KOAG C3
Nikantes C1
09:45
RWA C2
FACET KOAG C4
14:15 13:15
Bogaards, Zwijnenburg, Bergsma
XPOR KOAG D1
IJsselvogels D1
13:00
Vriendenschaar (B) D2
XPOR KOAG D2
10:00 09:00
Stouthart, Bjørnå, Pieters
KOAG D3
Nieuwerkerk D6
11:15
KOAG D4
Reeuwijk D1
12:30
Nieuwerkerk E3
KOAG E2
10:00 09:00
Druijff, Reijm
KOAG E3
Vriendenschaar (B) E1
12:30
Korbis F3
KOAG F1
09:15 08:15
Schaap, den Hoed
WION F2
KOAG F2
11:00 10:00
van de Graaf, Evertse

dinsdag 05 juni 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
WION 5
KOAG 5
20:30 19:30

woensdag 06 juni 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG B4
GKV/Enomics B2
19:00
Luuk van Lier

zaterdag 09 juni 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Kinderdijk 5
KOAG 5
15:00 13:45
KOAG B4
WION B2
14:00
KOAG 5
XPOR KOAG D2
IJsselvogels D3
10:30
Niels Louwes
Reflex D2
KOAG D4
10:00 09:00
Noordegraaf, Prins
Albatros F4
KOAG F2
09:30 08:30
Donia, Reijm