• KOAG A3 unknown

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Blankers, RomyAssistent coach
    Spee, KayleeAssistent coach
    Wielen, Désirée van derHoofd coach
  • Team indeling

    NaamGeslachtFoto
    Visser, Lonneke devrouw
    Zwijnenburg, Michellevrouw

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG A3 (AN A-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia (S) A1660079285112
    2NIO A16501109515810
    3ONDO (G) A364027951288
    4VEO A36303645866
    5Nikantes A16204555504
    6Valto A361053683-472
    7KOAG A3600614110-960