• KOAG B1

  • KOAG B1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Burggraaf, StachHoofd coach
    Nugteren, ChrisAssistent coach
  • Team indeling

    NaamGeslachtFoto
    Chikhladze, Katovrouw
    Hart, Bente 't
    Nugteren, Babettevrouw
    Speksnijder, Sannevrouw

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG B1 ( B-jeugd 2e klasse B2J )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO B1650172452710
    2Albatros B264118553329
    3Dijkvogels B164029056348
    4Nieuwerkerk B26402574898
    5KOAG B16213564975
    6KCR B261053697-612
    7Weidevogels B160063280-480