• KOAG B2

  • KOAG B2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Graaf, Stefan van deTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baggerman, LinekeTeamspeler
    Bochove, Alyssa vanTeamspeler
    Derksen, SanneTeamspeler
    Nugteren, LouiseTeamspeler
    Rijnvis, LiekeTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 12:30ZKV (Zu) B1 - KOAG B2Drenkwaard
    7 dec. 19:00KOAG B2 - NIO B2KWC-hal
    10 dec. 13:00KOAG B2 - Fortuna/Delta Logistiek B4KWC-hal
    17 dec. 14:00Valto B4 - KOAG B2Vreeloo
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG B2 ( B-jeugd BK B-034 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Delta Logistiek B411005232
    2Valto B411007612
    3KOAG B200000000
    4KVS/Groeneveld Keukens B300000000
    5NIO B200000000
    6Nexus B1100167-10
    7ZKV (Zu) B1100125-30