• KOAG F1

  • KOAG F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon, Piet denOverige stafTeammanager
    Druijff, EllemiekeTechnische stafAssistent coach
    Neven, MaartenTechnische stafAssistent coach
    Snoeij, JolijnTechnische stafAssistent coach
    Tissink, MarkTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Schouten, WesseTeamspeler
    Slingerland, LivaTeamspeler
    Tissink, MilaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 13:30KOAG F1 - GKV/Enomics F1KWC-hal
    9 mrt. 09:00HKC/Creon Kozijnen F1 - KOAG F1Het Dok
    16 mrt. 13:30KOAG F1 - KCR F1KWC-hal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG F1 ( F-jeugd BK F-037 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KCR F199001513511618
    2HKC/Creon Kozijnen F19702132696314
    3PKC/Vertom F210604110753512
    4Weidevogels F194149166259
    5KOAG F194051029668
    6GKV/Enomics F192166397-345
    7Nieuwerkerk F211001127238-2110