• KOAG F2

  • KOAG F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Druijff, EllemiekeTechnische stafAssistent coach
    Neven, MaartenTechnische stafHoofd coach
    Snoeij, JolijnTechnische stafAssistent coach
    Tissink, MarkTechnische stafAssistent coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Schaap, KensiTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG F2 ( F-jeugd BK F-052 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJsselvogels F2121101111733822
    2Korbatjo F11280481562516
    3PKC/Vertom F812705106941214
    4KCR F312606109892012
    5KOAG F212606100831712
    6Merwede/Multiplaat F11230971100-296
    7Albatros F312101162145-832