• KOAG F2

  • KOAG F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon, Piet denOverige stafTeammanager
    Druijff, EllemiekeTechnische stafAssistent coach
    Neven, MaartenTechnische stafHoofd coach
    Snoeij, JolijnTechnische stafAssistent coach
    Tissink, MarkTechnische stafAssistent coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Schaap, KensiTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:30KOAG F2 - Korbatjo F1KWC-hal
    9 mrt. 09:00KCR F3 - KOAG F2De Wissel
    16 mrt. 12:30KOAG F2 - Albatros F3KWC-hal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KOAG F2 ( F-jeugd BK F-052 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJsselvogels F21090189622718
    2Korbatjo F1970266382814
    3KCR F3950480582210
    4KOAG F2950481641710
    5PKC/Vertom F8105058881710
    6Albatros F3910848112-642
    7Merwede/Multiplaat F1101094885-372