• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Victum 1 - KOAG 117 - 12
    26 nov.IJsselvogels 5 - KOAG 55 - 12
    26 nov.KOAG B1 - DeetosSnel B27 - 9
    26 nov.KOAG C1 - VEO C115 - 6
    26 nov.PKC/Vertom 5 - KOAG 315 - 13
    26 nov.KOAG A2 - Nexus A113 - 9
    26 nov.KCC/CK Kozijnen 3 - KOAG 217 - 15
    26 nov.KOAG A1 - Vitesse (Ba) A114 - 22
    26 nov.NIO E1 - KOAG E33 - 4 (2 - 0)
    26 nov.KOAG 4 - ONDO (G) 317 - 23
    26 nov.KOAG C2 - IJsselvogels C37 - 4
    26 nov.Avanti/Post Makelaardij D5 - KOAG D25 - 8
    26 nov.KOAG D1 - ONDO (G) D28 - 9
    26 nov.Vriendenschaar (B) E3 - KOAG E410 - 3 (2 - 2)
    26 nov.Nieuwerkerk E9 - KOAG E56 - 1 (4 - 4)
    26 nov.Olympia (S) E2 - KOAG E21 - 7 (2 - 3)
  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    3 dec. 10:00KOAG F2 - WION F1
    3 dec. 10:00KOAG E4 - 't Capproen E1
    3 dec. 10:00KOAG E5 - KCR E5
    3 dec. 11:00KOAG F1 - Korbis F1
    3 dec. 11:00KOAG E3 - Nieuwerkerk E4
    3 dec. 11:00KOAG E2 - WION E1
    3 dec. 11:00KOAG G1 - Blauw-Wit (A) G1
    3 dec. 11:00KCR B2 - KOAG B1't Hart/Veenema, Oranje, Reijm
    3 dec. 11:35Thor (R) G1 - KOAG G1
    3 dec. 12:00KOAG E1 - KCR E4
    3 dec. 12:00KOAG D2 - WION D1
    3 dec. 12:10Nikantes G1 - KOAG G1
    3 dec. 12:30ZKV (Zu) B1 - KOAG B2Derksen, van Bochove, Blankers
    3 dec. 13:00KOAG C3 - Avanti/Post Makelaardij C5
    3 dec. 14:00KOAG 5 - Trekvogels 3
    3 dec. 14:00Dunas C1 - KOAG C1Plaisier, Lansbergen, Burggraaf
    3 dec. 14:10Kinderdijk A1 - KOAG A1't Hart (N), Droog, Noorlander
    3 dec. 15:10KOAG 3 - ONDO (M) 2
    3 dec. 15:35Avanti/Post Makelaardij 4 - KOAG 4
    3 dec. 16:30KOAG 2 - Achilles (Hg) 2
    3 dec. 17:00Dunas A2 - KOAG A2van der Waals, Witter, Stouthart
    3 dec. 18:10KOAG 1 - Achilles (Hg) 1
    7 dec. 19:00KOAG B2 - NIO B2
    10 dec. 09:00Maassluis D3 - KOAG D2Otterspeer, Vuik
    10 dec. 11:00KOAG D1 - Valto D2
    10 dec. 12:00KOAG C3 - KCR C4
    10 dec. 12:10Vitesse (Ba) C2 - KOAG C1van Buren, Druijff, Plaisier
    10 dec. 13:00KOAG B2 - Fortuna/Delta Logistiek B4
    10 dec. 13:00Reeuwijk A1 - KOAG A2Kersten, de Visser, van Ooijen
    10 dec. 13:45Korbis E7 - KOAG E5Hoogendoorn, Pleijsier
    10 dec. 13:45Korbis E6 - KOAG E4van Genderen, de Graaff
    10 dec. 13:45Korbis E4 - KOAG E3Hazenbroek, de Graaff
    10 dec. 14:00KOAG 3 - Swift (M) 2
    10 dec. 14:45Korbis E2 - KOAG E1Tissink, Simons
    10 dec. 14:50DeetosSnel A1 - KOAG A1't Hart (A), Kwakernaak, van Schaik
    10 dec. 15:00DES (D) 2 - KOAG 4
    10 dec. 15:00Swift (M) B1 - KOAG B1den Ouden, Nugteren, Donia
    10 dec. 15:20KOAG 2 - Rohda 2
    10 dec. 16:10Valto C4 - KOAG C2Schaap, Derksen, van Heugten
    10 dec. 17:00KOAG 1 - Rohda 1
  • Kom ook korfballen bij KOAG!

  • Lijkt het je leuk om te komen korfballen bij KOAG? Of wil je meer weten?

    Neem contact met ons op, dan vertellen wij je alles over KOAG en spreken samen af hoe je kennis kunt maken met onze fantastische sport en onze mooie vereniging. Je kunt altijd een paar keer gratis en vrijblijvend meetrainen.

    Onder de knop "Over KOAG" vindt je alvast wat informatie 

     

    Tot snel!

    info@ckvkoag.nl

  •