• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieRijdersDetails
    za 28-jan. 09:00KCC/CK Kozijnen F1 - KOAG F1M. (Marjan) Brands-StolkSchenkel
    za 28-jan. 09:00IJsselvogels D3 - KOAG D2S. (Sanne) NoorlanderZuidplasvan Rijs, Boer
    za 28-jan. 10:00KOAG D1 - KCR D2L.M. (Linda) DroogKWC-hal
    za 28-jan. 10:00KCC/CK Kozijnen F2 - KOAG F2M. (Marjan) Brands-StolkSchenkel
    za 28-jan. 10:00Nieuwerkerk E8 - KOAG E4S. (Sam) van den DoolDe Kleine Vink Halvan Kooten, van Genderen
    za 28-jan. 10:00KCC/CK Kozijnen E5 - KOAG E5J. (Jan) v.d. BergSchenkelOtte, Boddé
    za 28-jan. 10:00IJsselvogels E2 - KOAG E1A. (Angela) van HeesZuidplasTissink, Droog
    za 28-jan. 10:00Maassluis E2 - KOAG E3T. (Thom) NijssenOlympiaDonia, de Wilde
    za 28-jan. 11:00KOAG C3 - Nieuwerkerk C5N. (Niels) KwakernaakKWC-hal
    za 28-jan. 12:00KOAG C2 - Twist C2D. (Ditte) BouwmanKWC-hal
    za 28-jan. 13:00KOAG 4 - DVS '69 2KWC-hal
    za 28-jan. 14:00ALO C1 - KOAG C1AfgeschermdOckenburghPlaisier, Lansbergen, Burggraaf
    za 28-jan. 14:10KOAG B1 - Oranje Wit (D) B2KWC-hal
    za 28-jan. 15:10KOAG 5 - Velocitas 6KWC-hal
    za 28-jan. 15:45Oranje Wit (D) 4 - KOAG 3Oranje Withal
    za 28-jan. 16:30DeetosSnel 3 - KOAG 2C H (Cor) KerstensDeetosSnel-hal
    za 28-jan. 17:30KVA 1 - KOAG 1R. (Rob) CoenraadsDe Nieuwe Bankras
    za 28-jan. 18:00KOAG B2 - Nexus B1N. (Niels) KwakernaakKWC-hal
    di 31-jan. 19:45KOAG A1 - Fortuna/Delta Logistiek A2E (Erik) KropKWC-hal
    do 02-feb. 20:30OZC A1 - KOAG A2De EnkRijnvis, Stouthart, Bergsma
    za 04-feb. 10:00KOAG E5 - Nieuwerkerk E9KWC-hal
    za 04-feb. 10:00KOAG E3 - NIO E1KWC-hal
    za 04-feb. 10:00KOAG E1 - Nieuwerkerk E3KWC-hal
    za 04-feb. 11:00KOAG E2 - Olympia (S) E2KWC-hal
    za 04-feb. 11:00KOAG E4 - Vriendenschaar (B) E3KWC-hal
    za 04-feb. 11:00KOAG D2 - Avanti/Post Makelaardij D5KWC-hal
    za 04-feb. 11:00IJsselvogels C3 - KOAG C2W. (Wouter) KouwenbergZuidplasJacobs, Evertse, van Heugten
    za 04-feb. 11:40Nexus A1 - KOAG A2Groenoordhalvan der Waals, Witter, Kersten
    za 04-feb. 12:00KOAG G1 - Blauw-Wit (A) G1KWC-hal
    za 04-feb. 12:40Nikantes G1 - KOAG G1KWC-hal
    za 04-feb. 13:00ONDO (G) D2 - KOAG D1De Hoeksteede Jong, van Ginkel, Boerman
    za 04-feb. 13:00VEO C1 - KOAG C1EssesteynDruijff, Plaisier, Lingsveld
    za 04-feb. 13:20Thor (R) G1 - KOAG G1KWC-hal
    za 04-feb. 14:00KOAG 5 - IJsselvogels 5KWC-hal
    za 04-feb. 14:00NIO B2 - KOAG B2WilgenringBlankers, Baggerman, Engberts
    za 04-feb. 14:30DeetosSnel B2 - KOAG B1F.A. (Arnold) HoutmanDeetosSnel-halden Ouden, Nugteren, Noordegraaf
    za 04-feb. 15:10KOAG 3 - PKC/Vertom 5H (Han) BeglingerKWC-hal
    za 04-feb. 15:30Vitesse (Ba) A1 - KOAG A1W (Wim) KoolBongerdhalKwakernaak, 't Hart/Veenema, van Schaik
    za 04-feb. 16:30KOAG 2 - KCC/CK Kozijnen 3O.J. (Otto-Jan) LeeverinkKWC-hal
    za 04-feb. 18:10KOAG 1 - Victum 1D. (Dave) MertensKWC-hal
    za 04-feb. 18:55ONDO (G) 3 - KOAG 4H.T. (Erik) VroonWestlandhal
    za 11-feb. 09:00KCR E4 - KOAG E1De WisselDroog, Simons
    za 11-feb. 09:00Nieuwerkerk E4 - KOAG E3De Kleine Vink HalCampos Chavez, Elbers
    za 11-feb. 09:30't Capproen E1 - KOAG E4AfgeschermdDe Eendr8de Graaff, Plaisier
    za 11-feb. 10:00KOAG D1 - KCC/CK Kozijnen D1KWC-hal
    za 11-feb. 10:00Korbis F1 - KOAG F1R.J.J. (Rebecca) Molenaar-KooymanDe Dreef
    za 11-feb. 10:00KCR E5 - KOAG E5De WisselHoogendoorn, Heij
    za 11-feb. 10:00WION E1 - KOAG E2WION-halSchouten, van Milligen
    za 11-feb. 11:00KOAG B2 - ZKV (Zu) B1KWC-hal
    za 11-feb. 11:00WION F1 - KOAG F2WION-hal
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    wo 25-jan.KOAG 4 - ALO 218 - 16Uitgespeeld
    za 21-jan.Paal Centraal 3 - KOAG 520 - 8Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG 1 - BEP 120 - 21Uitgespeeld
    za 21-jan.Excelsior 4 - KOAG 427 - 13Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG 2 - BEP 217 - 23Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG 3 - KCR 418 - 14Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG A2 - Excelsior A110 - 7Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG C1 - Phoenix C14 - 20Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG E1 - OZC E119 - 6 (7 - 0)Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG D2 - Twist D16 - 7Uitgespeeld
    za 21-jan.Reeuwijk C1 - KOAG C211 - 5Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG F1 - OZC F115 - 8Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG E2 - RWA E39 - 3 (4 - 4)Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG E4 - Nieuwerkerk E81 - 2 (4 - 2)Uitgespeeld
    za 21-jan.LYNX C1 - KOAG C33 - 5Uitgespeeld
    za 21-jan.PKC/Vertom A2 - KOAG A125 - 9Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG F2 - OZC F210 - 14 (8 - 2)Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG E5 - Maassluis E30 - 5 (3 - 4)Uitgespeeld
    za 21-jan.KOAG E3 - Vriendenschaar (B) E29 - 10Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG 1 - Sporting Delta 123 - 22Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG 2 - Sporting Delta 220 - 25Uitgespeeld
    za 14-jan.Merwede/Multiplaat 2 - KOAG 427 - 12Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG 3 - Sporting Delta 317 - 20Uitgespeeld
    za 14-jan.Trekvogels D1 - KOAG D213 - 6Uitgespeeld
    za 14-jan.IJsselvogels A1 - KOAG A119 - 18Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG 5 - KVS/Groeneveld Keukens 88 - 8Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG C2 - ODO C26 - 15Uitgespeeld
    za 14-jan.DES (D) E3 - KOAG E53 - 11 (3 - 3)Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG C3 - Olympia (S) C24 - 7Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG G1 - Thor (R) G15 - 3Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG D1 - Nieuwerkerk D25 - 5Uitgespeeld
    za 14-jan.Sporting Delta B2 - KOAG B17 - 5Uitgespeeld
    za 14-jan.Blauw-Wit (A) G1 - KOAG G15 - 4Uitgespeeld
    za 14-jan.ZKV (Zu) F1 - KOAG F214 - 5 (2 - 5)Uitgespeeld
    za 14-jan.KOAG G1 - Nikantes G17 - 7Uitgespeeld
    za 14-jan.ONDO (G) E3 - KOAG E28 - 8 (0 - 4)Uitgespeeld
    za 14-jan.RWA F1 - KOAG F19 - 10 (1 - 0)Gestaakt
    za 14-jan.Vitesse (Ba) E3 - KOAG E46 - 2 (1 - 5)Uitgespeeld