HOME
COMPETITIE
COMPETITIE
Volledig programma
OVER KOAG
PRIVACY BELEID
OVERZICHT VERENIGING
REGLEMENTEN
VEILIG SPORTKLIMAAT
GC SPORTERS
GC TRAINERS
GC SCHEIDSRECHTERS
GC BESTUURSLEDEN
DE KOAG-WIJZER
CONTRIBUTIE
CLUBHISTORIE
DE KOAG-KAART
LID WORDEN
TEAMS
TEAMS
KOAG 1
KOAG 2
KOAG 3
KOAG 4
KOAG 5
KOAG A1
KOAG B1
KOAG B2
KOAG C1
KOAG C2
KOAG D1
KOAG D2
KOAG E1
KOAG E2
KOAG E3
KOAG E4
KOAG E5
KOAG F1
KOAG F2
KOAG F3
RECREANTEN
G-TEAM
KANGOEROE KLUP
COMPETITIE
JEU DE BOULES
JEU DE BOULES
OVER JDB KOAG
(REGIO)COMPETITIE
EREGALERIJ
JDB HERFSTTOERNOOI
JDB SNERTTOERNOOI
JDB JAARAFSLUITING 2022
FOTOS JDB
CONTACT & AGENDA
NIEUWS
NIEUWS
OVERZICHT NIEUWSITEMS
SCHEIDSRECHTERS
SCHEIDSRECHTERS - Taart
SCHEIDSRECHTERS - 21-04
SCHEIDSRECHTERS - 17-05
SCHEIDSRECHTERS - 22-06
SCHEIDSRECHTERS - 03-07
SCHEIDSRECHTERS - 13-09
SCHEIDSRECHTERS - 05-10
SCHEIDSRECHTERS - 24-11
SCHEIDSRECHTERS - 22-12
SCHEIDSRECHTERS - 21-02
SCHEIDSRECHTERS - 24-03
SCHEIDSRECHTERS - 21-04
SCHEIDSRECHTERS - 14-06
SCHEIDSRECHTERS - 22-09
SCHEIDSRECHTERS 29-09
SCHEIDSRECHTERS - 8-11
SCHEIDSRECHTERS - 29-01-2023
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (1)
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (2)
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (3)
SCHEIDSRECHTERS - 29-05-2023
MEDIA
FOTO
VIDEO
AANLEVEREN MEDIA
SPONSORS
ONZE SPONSORS
SPONSORKLIKS
VACATURES
AGENDA
LOTERIJ
CONTACT
CONTACT
Open Trainingen bij KOAG!
HOME
COMPETITIE
+
COMPETITIE
Volledig programma
OVER KOAG
+
PRIVACY BELEID
OVERZICHT VERENIGING
REGLEMENTEN
VEILIG SPORTKLIMAAT
+
VEILIG SPORTKLIMAAT
GC SPORTERS
GC TRAINERS
GC SCHEIDSRECHTERS
GC BESTUURSLEDEN
DE KOAG-WIJZER
CONTRIBUTIE
CLUBHISTORIE
DE KOAG-KAART
LID WORDEN
TEAMS
+
TEAMS
+
KOAG 1
KOAG 2
KOAG 3
KOAG 4
KOAG 5
KOAG A1
KOAG B1
KOAG B2
KOAG C1
KOAG C2
KOAG D1
KOAG D2
KOAG E1
KOAG E2
KOAG E3
KOAG E4
KOAG E5
KOAG F1
KOAG F2
KOAG F3
RECREANTEN
G-TEAM
KANGOEROE KLUP
COMPETITIE
JEU DE BOULES
+
JEU DE BOULES
OVER JDB KOAG
(REGIO)COMPETITIE
EREGALERIJ
JDB HERFSTTOERNOOI
JDB SNERTTOERNOOI
JDB JAARAFSLUITING 2022
FOTOS JDB
CONTACT & AGENDA
NIEUWS
+
NIEUWS
OVERZICHT NIEUWSITEMS
SCHEIDSRECHTERS
+
SCHEIDSRECHTERS
SCHEIDSRECHTERS - Taart
SCHEIDSRECHTERS - 21-04
SCHEIDSRECHTERS - 17-05
SCHEIDSRECHTERS - 22-06
SCHEIDSRECHTERS - 03-07
SCHEIDSRECHTERS - 13-09
SCHEIDSRECHTERS - 05-10
SCHEIDSRECHTERS - 24-11
SCHEIDSRECHTERS - 22-12
SCHEIDSRECHTERS - 21-02
SCHEIDSRECHTERS - 24-03
SCHEIDSRECHTERS - 21-04
SCHEIDSRECHTERS - 14-06
SCHEIDSRECHTERS - 22-09
SCHEIDSRECHTERS 29-09
SCHEIDSRECHTERS - 8-11
SCHEIDSRECHTERS - 29-01-2023
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (1)
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (2)
SCHEIDSRECHTERS - 21-03- (3)
SCHEIDSRECHTERS - 29-05-2023
MEDIA
+
FOTO
VIDEO
AANLEVEREN MEDIA
SPONSORS
+
ONZE SPONSORS
SPONSORKLIKS
VACATURES
AGENDA
LOTERIJ
CONTACT
+
CONTACT
Open Trainingen bij KOAG!
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Plaats
Details
za 06-apr. 09:00
Nikantes F1 - KOAG F2
Sportcomplex Botreep
HOOGVLIET ROTTERDAM
za 06-apr. 09:00
Nieuwerkerk E2 - KOAG E1
De Kleine Vink Veld
NIEUWERKERK AD IJSSEL
za 06-apr. 10:00
KOAG E4 - KCR E8
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 10:00
KOAG E3 - Vriendenschaar (B) E1
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 10:00
KOAG D2 - KCR D4
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 10:00
KCC/CK Kozijnen F3 - KOAG F3
Sportpark Schenkel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 10:30
KCC/CK Kozijnen E4 - KOAG E5
Sportpark Schenkel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 10:30
RWA C1 - KOAG C1
Sportcomplex Landweg
POORTUGAAL
za 06-apr. 10:45
Gemini B1 - KOAG B2
Groenhovenpark
GOUDA
za 06-apr. 11:00
KOAG F1 - Thor (R) F1
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 11:00
KOAG E2 - Weidevogels E1
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 11:00
KOAG C2 - WION C1
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 11:00
DVS '69 D1 - KOAG D1
Sportpark Schildman
HENDRIK-IDO-AMBACHT
za 06-apr. 11:15
KOAG 3 - Korbatjo 2
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 12:00
KOAG B1 - Vitesse (Ba) B2
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 12:00
Nieuwerkerk 6 - KOAG 5
De Kleine Vink Veld
NIEUWERKERK AD IJSSEL
za 06-apr. 12:40
KOAG 2 - Avanti/Post Makelaardij 3
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
za 06-apr. 13:30
Erasmus 3 - KOAG 4
Ingang De Waghemakerestraat
ROTTERDAM
za 06-apr. 14:00
KOAG A1 - KCC/CK Kozijnen A1
Groene Wetering
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Uitslagen
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Status
Details
za 16-mrt.
KOAG 1
OVVO 1
22 - 17
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG 2
OVVO 2
20 - 20
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG 3
Albatros 3
16 - 20
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG 5
KCR 9
20 - 12
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG E1
KCR E2
2 - 5
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG F1
KCR F1
6 - 16 (2 - 4)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG E3
PKC/Vertom E7
9 - 10 (0 - 2)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Nieuwerkerk C3
KOAG C1
8 - 9
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Maassluis A1
KOAG A1
21 - 14
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG E5
Sporting Delta E3
10 - 7 (3 - 4)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KOAG F2
Albatros F3
7 - 3 (2 - 2)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
PKC/Vertom B5
KOAG B2
4 - 4
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Nieuwerkerk E4
KOAG E2
11 - 11 (5 - 3)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
KCR F5
KOAG F3
17 - 6 (4 - 2)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Korbis E5
KOAG E4
17 - 6 (5 - 6)
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Maassluis D2
KOAG D1
5 - 11
Uitgespeeld
za 16-mrt.
Excelsior C3
KOAG C2
7 - 3
Uitgespeeld
wo 13-mrt.
Twist 3
KOAG 4
5 - 13
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KCR 3
KOAG 3
13 - 19
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG B2
KCC/CK Kozijnen B2
11 - 12
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG A1
Excelsior A1
17 - 21
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG C2
OZC C1
2 - 12
Uitgespeeld
za 09-mrt.
Tilburg 1
KOAG 1
15 - 15
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG D1
WION D1
7 - 4
Uitgespeeld
za 09-mrt.
Tilburg 2
KOAG 2
21 - 17
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG C1
Maassluis C2
5 - 2
Uitgespeeld
za 09-mrt.
IJsselvogels 6
KOAG 5
9 - 14
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG D2
ODO D3
7 - 4
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG E2
Albatros E3
0 - 15 (2 - 3)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
SKV E1
KOAG E5
18 - 3 (3 - 2)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG F3
DVS '69 F1
6 - 12 (2 - 3)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KOAG E4
Kinderdijk E4
14 - 10 (6 - 6)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
DeetosSnel/QLS B2
KOAG B1
11 - 10
Uitgespeeld
za 09-mrt.
HKC/Creon Kozijnen F1
KOAG F1
17 - 11 (2 - 4)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
Vriendenschaar (H) E3
KOAG E1
4 - 19 (5 - 5)
Uitgespeeld
za 09-mrt.
KCR F3
KOAG F2
9 - 7 (1 - 4)
Uitgespeeld
wo 06-mrt.
KOAG 4
KCC/CK Kozijnen 7
21 - 20
Uitgespeeld
wo 06-mrt.
KOAG E3
Voltreffers E1
14 - 0
Uitgespeeld