• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieRijdersDetails
    di 24-mei. 19:30OZC A1 - KOAG A2Sportcomplex De EnkRijnvis, Loef, 't Hart/Veenema
    za 28-mei. 09:00OZC F2 - KOAG F4Sportcomplex De Enk
    za 28-mei. 09:00Vitesse (Ba) D2 - KOAG D2M (Matthijs) vd WelleSportpark De BongerdBuijs, Burggraaf, Reijm
    za 28-mei. 09:30Excelsior (D) F1 - KOAG F1Biesland (Excelsior)
    za 28-mei. 10:00KOAG F3 - Maassluis F1Groene Wetering
    za 28-mei. 11:00KOAG F2 - Korbis F1Groene Wetering
    za 28-mei. 11:00KOAG E1 - Nieuwerkerk E10Groene Wetering
    za 28-mei. 11:00KOAG D1 - KCR D1Groene Wetering
    za 28-mei. 11:00DeetosSnel E5 - KOAG E2A. (Anita) van Gemert-VeldmanSportterrein VorrinklaanBoer, Halawene
    za 28-mei. 11:00Vriendenschaar (B) D1 - KOAG D3Sportcomplex Groene ZoomVerbruggen, Horstink, Rodenhuis
    za 28-mei. 11:45WION 3 - KOAG 3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 28-mei. 12:00KOAG C2 - ADO C2Groene Wetering
    za 28-mei. 12:00KOAG A3 - Dunas A3Groene Wetering
    za 28-mei. 12:00KOAG G1 - Merwede/Multiplaat G2Sportcomplex Patersweg
    za 28-mei. 12:00Phoenix C1 - KOAG C1Van Doornenplantsoen (veld)Blankers, Baggerman, Cornelisse
    za 28-mei. 12:15Kinderdijk A1 - KOAG A1J (Jeroen) van HouwelingenSportpark Molenzicht't Hart (N), Kwakernaak, van Schaik
    za 28-mei. 12:30Fortuna/Delta Logistiek B2 - KOAG B1Sportpark Kruithuisweg-Oost't Hart, Droog, Noorlander
    za 28-mei. 13:00Oranje Wit (D) 3 - KOAG 2R (Raymond) EijkeSportcomplex Stadspolders
    za 28-mei. 13:00Fortuna/Delta Logistiek G2 - KOAG G1Sportcomplex Patersweg
    za 28-mei. 13:30KOAG 5 - IJsselvogels 5Groene Wetering
    za 28-mei. 15:00KOAG B2 - Olympia (S) B2Groene Wetering
    za 28-mei. 15:30Juliana 1 - KOAG 1P (Peter) de PagterGem. sportpark
    za 28-mei. 17:00Korbis 3 - KOAG 4Sportpark Sniep
    di 31-mei. 19:30Dunas A3 - KOAG A3V (Vincent) van DijkStokroosveldSnel, de Gast, Kersten
    wo 01-jun. 19:00KOAG D2 - Vitesse (Ba) D2N. (Niels) KwakernaakGroene Wetering
    wo 01-jun. 20:30KCC/CK Kozijnen A1 - KOAG A1J. (Jorrit) de GrutterSportcomplex Patersweg
    wo 08-jun. 20:30KOAG 4 - KCC/CK Kozijnen 6C.P. (Coen) SchilperoordGroene Wetering
    za 11-jun. 09:00Sporting Delta E4 - KOAG E1A. (Anouk) van der LaarsSportcomplex GravensingelDroog, Vliegenthart
    za 11-jun. 09:30Dijkvogels F1 - KOAG F2Sportveld Dijkvogels Maasdijk
    za 11-jun. 10:00KOAG F3 - Olympia (S) F1Groene Wetering
    za 11-jun. 10:00KOAG D2 - KCR D3Groene Wetering
    za 11-jun. 10:00RWA F3 - KOAG F4Sportcomplex Landweg
    za 11-jun. 10:00IJsselvogels D3 - KOAG D3T (Tom) DukkerSportlaan MoordrechtGijsbertha, van Rijs, Verkade
    za 11-jun. 11:00KOAG 3 - RWA 3Groene Wetering
    za 11-jun. 11:00KOAG F1 - KCR F1Groene Wetering
    za 11-jun. 11:00KOAG E2 - Albatros E6Groene Wetering
    za 11-jun. 11:00KOAG D1 - Nieuwerkerk D2Groene Wetering
    za 11-jun. 11:00Olympia (S) A1 - KOAG A2Sportpark De BrugWitter, van Ooijen, Bergsma
    za 11-jun. 11:40Dijkvogels C1 - KOAG C1Sportveld Dijkvogels MaasdijkLansbergen, Reitsema, Donia
    za 11-jun. 12:00KOAG B1 - Refleks B1Groene Wetering
    za 11-jun. 12:15KOAG C2 - DeetosSnel C3Groene Wetering
    za 11-jun. 12:15RWA B2 - KOAG B2Sportcomplex LandwegSpeksnijder, 't Hart/Veenema, Noordegraaf
    za 11-jun. 12:30KOAG A1 - TOP (A) A1J. (Jesper) KreuningGroene Wetering
    za 11-jun. 13:00Achilles (Hg) A2 - KOAG A3PomonapleinZwijnenburg, Zandbergen, Stouthart
    za 11-jun. 13:45KOAG 5 - Weidevogels 7Groene Wetering
    za 11-jun. 14:00KOAG 2 - Fortis 2E. (Eelke) LodderGroene Wetering
    za 11-jun. 15:30KOAG 1 - Fortis 1M. (Michel) van RoonGroene Wetering
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    za 21-mei.KOAG 4 - KVS/Maritiem 511 - 9Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG 1 - RWA 118 - 19Uitgespeeld
    za 21-mei.IJsselvogels 5 - KOAG 57 - 17Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG A2 - OZC A110 - 8Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG 2 - RWA 217 - 9Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG A1 - Sporting Delta A219 - 13Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG C1 - Phoenix C14 - 6Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG B1 - Fortuna/Delta Logistiek B29 - 10Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG 3 - Weidevogels 421 - 9Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG F1 - Excelsior (D) F13 - 14 (1 - 4)Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG E2 - DeetosSnel E52 - 12 (2 - 3)Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG F4 - OZC F29 - 10 (2 - 3)Uitgespeeld
    za 21-mei.KOAG D3 - Vriendenschaar (B) D16 - 5Uitgespeeld
    za 21-mei.Maassluis F1 - KOAG F34 - 7 (2 - 1)Uitgespeeld
    za 21-mei.Olympia (S) B2 - KOAG B24 - 7Uitgespeeld
    za 21-mei.ADO C2 - KOAG C22 - 12Uitgespeeld
    za 21-mei.KCR D1 - KOAG D18 - 3Uitgespeeld
    za 21-mei.Nieuwerkerk E10 - KOAG E110 - 0Uitgespeeld
    do 19-mei.KOAG C1 - Dijkvogels C114 - 3Uitgespeeld
    wo 18-mei.KOAG 5 - KCR 920 - 10Uitgespeeld
    wo 18-mei.Korbis F1 - KOAG F29 - 5 (1 - 2)Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG B1 - Korbis B115 - 4Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG 4 - De Meervogels 415 - 11Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG 1 - Merwede/Multiplaat 19 - 15Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG 2 - Merwede/Multiplaat 213 - 18Uitgespeeld
    za 14-mei.Fortuna/Delta Logistiek B4 - KOAG B29 - 9Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG A1 - PKC/Vertom A212 - 15Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG C2 - Sporting Delta C35 - 4Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG 3 - KCC/CK Kozijnen 517 - 16Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG F1 - KCC/CK Kozijnen F13 - 7Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG E2 - Korbatjo E41 - 8 (2 - 2)Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG D1 - RWA D15 - 11Uitgespeeld
    za 14-mei.KCC/CK Kozijnen D3 - KOAG D37 - 7Uitgespeeld
    za 14-mei.Avanti/Post Makelaardij A5 - KOAG A310 - 11Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG F3 - KCR F59 - 7 (2 - 2)Uitgespeeld
    za 14-mei.KOAG D2 - DVS '69 D110 - 0Uitgespeeld
    za 14-mei.DeetosSnel E4 - KOAG E112 - 4 (4 - 5)Uitgespeeld
    za 14-mei.Phoenix F2 - KOAG F213 - 7 (2 - 1)Uitgespeeld
    za 14-mei.Nexus C1 - KOAG C14 - 6Uitgespeeld
    za 14-mei.Nieuwerkerk F5 - KOAG F414 - 6 (3 - 4)Uitgespeeld
    wo 11-mei.KOAG A1 - Fortis A117 - 10Uitgespeeld
    wo 11-mei.KCR F1 - KOAG F113 - 9 (2 - 4)Uitgespeeld